Člani na zadnji prijateljski tekmi remizirali z Ljubljano

Naša članska ekipa je odigrala svojo zadnjo prijateljsko tekmo pred pričetkom nove sezone, in sicer proti ekipi MRK Ljubljana (še v lanski sezoni ekipa KRIM-OLIMPIJE).

Še lansko leto prvobeligaš, ki v letošnji sezoni nastopa pod vodstvom Bojana Čotarja v 2.A ligi, je bolje pričel srečanje in fantje so tako hitro povedli. Rahlo prednost so v naslednjih minutah spremenili v vodstvo s petimi, šestimi zadetki, našim pa v napadu ni uspelo zadevati, obenem pa so storili preveč tehničnih napak. Prvi polčas se je tako končal z rezultatom 12:15 v korist Ljubljane.

V drugem polčasu sta se v naših vratih razigrala vratarja, najprej David Podržaj, nato pa še mladi Domen Lipužič. Prav slednji je bil v zadnjih dvajsetih minutah z osmimi obrambami, med zaslužnejšimi da so naši člani znižali zaostenek in pred koncem dvoboja tudi povedli (22:21). V končnici nato niso uspeli izkoristiti vseh priložnosti, Ljubljančani so ponovno povedli, končni izid srečanja (25:25) pa je z realizirano sedemmetrovko postavil Tim Topolovec.

Prijatejska tekma
ŠD Škofljica Pekarna Pečjak - MRK Ljubljana 25:25 (12:15)
Škofljica:
Štavar (1 obramba), Podržaj (4 obrambe), Lipužič (8 obramb); Marolt 3, Vidmar, A. Pangerc, Janželj 1, M. Pangerc 6, Kljun 1, Krese, Etling 3, Svečko 1, Podmenik, Zgonec 2, Topolovec 7, Regner, Štubler
Ljubljana: Pikovnik, Rebevšek; Žabjek 3, Kolmančič 8, Pintar 2, Leskovar 4, Gorjup, Erak 2, Vadnnjal, Miličevič, Jaklič 3, Černe, Lešnjak, Ločičnik 2, Arih 1

S to tekmo se je za naše fante končal niz prijateljskih tekem in že prihodnji teden jih čaka prvi krog 1.B lige, ko se v soboto, 15. sepetmbra 2018, podajajo na gostovanje v Izolo.