V petem krogu v naši dvorani boljši gostje s Ptuja

V petem krogu 1.B slovenske rokometne lige so bili gostje s Ptuja boljši od naše članske ekipe, in sicer so zmagali z rezultatom 25:30.

Varovanci trenerja Gregorja Cvijića so resda srečanje pričeli bolje in vodili vse do 10. minute, a nato so gostje izenačili in ter z delnim izidom 3:8 povsem preobrnili rezultat in napravili ključno potezo na tekmi. S tem so povedli z rezulatom 8:13 in si priigrali neulovljivo prednost. Polčas so nato dobili z rezultatom 11:17. V drugem delu te prednosti niso več zapravili, naša mlada ekipa je vendarle poskrbela da si niso priigrali večje prednosti od sedmih zadetkov. V zaključku so priložnost dobili še preostali naši igralci in zaostanek znižali. Gostje s Ptuja so dvoboj dobili z rezultatom 25:30.

Najučinkovitejši v naši vrsti je bil Tim Topolovec, in sicer s šestimi zadetki. Štiri zadetke pa je prispeval Peter Etling.

Prihodnji vikend našo člansko ekipo čaka prosti vikend, nato pa jih čaka 26. oktobra gostovanje pri vodilni ekipi iz Slovenj Gradca

1.B liga, 5 krog
ŠD Škofljica Pekarna Pečjak - RK Drava Ptuj 25:30 (11:17)
Škofljica, Dvorana Škofljica, 150 gledalcev, sodnika Marko Pirc in Matjaž Pirc
Škofljica: Štavar (4 obramb), Podržaj (2 obrambi)), Lipužič; Pangerc 1, Štubler 1, Cingesar, Kljun 3, Zgonec, Topolovec 6, Svečko 1, Vidmar 3, Marolt 1, Krese 2, Etling 4, Podmenik 1, Janželj 2
Drava: Belec (8 obramb); Žuran (1 obramba); Reisman, Koštomaj, Gregorc, Grobelnik 5, Hrupič 1, Zupanc 3, Stopar 2, Rožman 7, Žunič, Krabonja 1, Bračiča, Krasnič, Sivka 11
Sedemmetrovke:  Škofljica 6 (7), Drava 4 (7)
Izključitve: Škofljica 8 min, Drava 16 min