2. krog - Kočevje 24 : 32 Škofljica

V drugem krogu 1. B DRL v sezoni 2012/13, je ekipa ŠD ŠKOFLJICA PEKARNA PEČJAK, v soboto, 6.10.2012, gostovala v Kočevju in zabeležila drugo zmago. Po minuti molka, se je tekma začela z zadetkom gostov, vendar so domačini v naslednjem napadu vrnili z enako mero. Po tem sta se ekipi menjavali v vodstvu dobrih 15 minut, nakar je gostujoča ekipa prevzela pobudo in na odmor odšla s prednostjo treh zadetkov (14:17). V drugem polčasu je do izraza prišla boljša fizična pripravljenost gostujoče ekipe in pa zelo dobra igra v obrambi in razlika se je začela večati in je okrog petdesete minute znašala že 8 zadetkov (20:28). Do konca tekme se je rezultat seveda še spreminjal, vendar je razlika ostala ista – 8 zadetkov. Ob koncu tekme je na semaforju svetil rezultat 24:32.

STRELCI:
RK GRČA KOČEVJE; Osvald 2, Mikulin 4, Andoljšek 4, Zorko 1, Alukič 1, Josič 8, Atanasov 1, Štefanič 2, Ofak 1 zadetek;
ŠD ŠKOFLJICA PEKARNA PEČJAK; Pogač 7, Boljtežar 4, Huskič 2, Zgonec 1, Obajdin 8, Vojin 7, Cvetko 3 zadetke.