4. krog - NEUSPEŠNO GOSTOVANJE NA KODELJEVEM

V petek, 19.10.2012, je članska ekipa ŠD ŠKOFLJICA PEKARNA PEČJAK, gostovala v na Kodeljevem, pri ekipi RD SLOVAN in tekmo izgubila, z rezultatom 34:24.
Že sam začetek tekme je nakazoval, da so bili gostitelji bolj motivirani od gostov in ekspresno povedli  z rezultatom 5:1. Po začetnem šoku so se gostje sicer zbrali in pričeli z boljšo igro, tako, da se je razlika ves čas gibala med tremi in štirimi zadetki v korist domačih. Proti koncu polčasa je na sceno stopil še domači vratar Karpan, ki je branil odlično in s svojimi bravurami v vratih spravljal v obup gostujoče igralce, ki ne pomnijo, kdaj so na zadnje zgrešili toliko »zicerjev«. Ob polčasu je bil rezultat 20:12.
Ista pesem se je potem ponovila v drugem polčasu.  Nekje na sredini polčasa so se gostje uspeli približati na 5 zadetkov, imeli so nalet, razbranil se je tudi vratar Kacijan in vse je že kazalo na preobrat. Toda, tega mišljenja ni bil vratar Karpan, ki je dobesedno zopet zaklenil svoja vrata in gostujoči igralci niso mogli zadeti tudi iz 100% priložnosti. Proti koncu se je tako razlika samo še povečala in obstala pri 10 zadetkih.
Pri gostih se je zelo poznala odsotnost Pogača, pri domačih pa lahko rečemo, da je tekmo dobil vratar Karpan.

STRELCI; RD SLOVAN: Grojzdek 7, Sankovič 4, Križman 1, Androvič 1, Maleševič 1, Skušek 9, Kete 2, Pogačnik 6, Andoljšek 1, Škerlak 2 zadetka;
ŠD ŠKOFLJICA PEKARNA PEČJAK: Boljtežar 2, Leskovar 2, Kastelic 1, Slanc 1, Huskič 6, Obajdin 4, Vojin 3, Cvetko 3, Legnar 2 zadetka.